Інформація
Пошук

Каменерізи

Роздільник блоків Masalta MBS42
MBS42
Тип інструмента - Разделитель блоков
глибина різу - 14 см
Габарити - 76х22х32 см

6 801 грн.

Тип інструмента - Разделитель блоков
глибина різу - 14 см
Габарити - 76х22х32 см
Верстат для різання блоків Masalta MB14E
MB14E
Тип інструмента - Станок для резки блоков
потужність - 2, 4 кВт (3, 2 л. с.)
Габарити - 96х45х73 см

30 108 грн.

Тип інструмента - Станок для резки блоков
потужність - 2, 4 кВт (3, 2 л. с.)
Габарити - 96х45х73 см
Верстат для різання блоків Masalta MB14
MB14
Тип інструмента - Станок для резки блоков
потужність - 4, 2 кВт (5, 7 л. с.)
Габарити - 96х45х73 см

33 700 грн.

Тип інструмента - Станок для резки блоков
потужність - 4, 2 кВт (5, 7 л. с.)
Габарити - 96х45х73 см
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Каменерізи

Каменерізи: оптимальні моделі для вітчизняного ринку

Для високої якості будівництва постійно потрібне коригування розмірів різних блоків з твердих матеріалів. Розколоти, розрізати, розпиляти відносно невеликі блоки на більш дрібні фрагменти покликані каменерізи, що працюють з будь-яким будматеріалом і природним каменем: бетоном і мармуром, цеглою і гранітом, керамічною плиткою, вапняком та ін. Одні каменерізні верстати професійного класу обслуговують потреби промислового характеру, зайняті в масштабах великих виробництв, мають велику потужність і продуктивність. Інші використовуються безпосередньо на будмайданчику, в залежності від потреб вони можуть багаторазово переміщатися протягом робочого дня, тому на ринку також затребувані легкі, компактні, мобільні, автономні, продуктивні моделі.

Чому варто купити каменерізи Masalta (Масальта)?

Каменерізні верстати, що відповідають перерахованим вимогам, поставляє на світові ринки молода, але надійна і перспективна китайська компанія Masalta. Каменерізи від Masalta, як і інше будівельне обладнання цієї компанії, відрізняється гарною якістю і невисокою ціною в порівнянні з іншими виробниками, що відповідає потребам вітчизняних споживачів. Відмінні моделі каменерізів компанії Masalta різної потужності можна купити в одеському магазині Megatool на найвигідніших умовах.

Каменерізні верстати Масальта: професійно і мобільно

  • Великою популярністю користуються професійні каменерізи Masalta. Вони комплектуються потужними електричними або бензиновими двигунами, які виробляються відомими японськими або європейськими компаніями і поставляються китайської компанії на умовах партнерства.
  • Якісні брендові мотори гарантують зносостійкість і довговічність обладнання.
  • Професійні каменерізи Masalta орієнтовані на систематичну роботу в великих обсягах, при цьому вони відрізняються простотою управління, мають зручні рукоятки, щоб оператор міг в ручному режимі встановлювати глибину різу. Також самостійно при вологій резке можна регулювати подачу води на лінію різу з урахуванням характеристик матеріалу, що знаходиться в роботі.
  • Як бензинові, так і електричні моделі мобільні, завдяки пересувається станини на колесах їх можна оперативно переміщати в потрібне місце, а невелика вага і габарити знімають проблему транспортування.

Каменеріз без мотора

Для вирішення простих питань, пов'язаних з різкою або розколювання каменю компанія Masalta пропонує варіант купити каменеріз без мотора. Це ручний пристрій, в якому використовується фізична сила оператора, причому навантаження на м'язи виходить щадить. Виготовлена з високоміцної сталі, машина відрізняється міцністю конструкції і довговічністю експлуатації, вона легка, компактна, без праці переміщається за допомогою пари транспортувальних коліс.

Де купити каменеріз?

Інтернет магазин Megatool рекомендує покупцям по-справжньому якісну і недорогу продукцію компанії Masalta. У нашому магазині ви отримаєте вичерпну інформацію про товар, вигідні знижки і відмінний сервіс. Купуйте в Megatool!