Інформація
Пошук

Сервіс Центр

METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС - ваш правильний вибір

Надійний інструмент для хорошого майстра - як член сім'ї: він працює на загальне благо і в той же час вимагає постійної турботи і уваги. Важливо не тільки купити брендовий інструмент відмінної якості, але і підтримувати його на належному рівні, проводити систематичну профілактику і лагодити в разі поломки не в «підвальчику за рогом», а в надійному сервісному центрі з хорошою репутацією.

Один з кращих одеських сервісних центрів - наш METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС. Це і профілакторій, і санаторій, і госпіталь для ваших улюблених інструментів. Він розташований в самому серці Одеси - на Староконном ринку легендарної Молдаванки, куди за хорошим інструментом їде весь Південь України.

Ми обслуговуємо і ремонтуємо буквально будь-який електроінструмент, садову і вимірювальну техніку, компресори, бензинові генератори, насоси, різноманітне будівельне обладнання і багато іншого. Ми виконуємо профілактику обладнання та інструменту і виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт.METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС - це сертифікований сервісний центр, який належить фірмі Мегатул, однією з небагатьох в Україні, яка є офіційним дилером і PowerPartner компанії Metabo. Всесвітньо відома компанія-виробник Metabo пред'являє найвищі вимоги до своїх сервісним центрам, так як якість ремонту в них повністю відповідає якості брендового інструменту.

METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС оснащений фірмовим обладнанням останнього покоління, отримує прямі поставки оригінальних запчастин, що виключають підробки. Діагностику та ремонт інструменту виконують досвідчені інженери і техніки, які мають профільну освіту. Наш персонал постійно знайомиться з новими зразками і тенденціями розвитку бренду, підвищує кваліфікацію на базі представництва Метабо - Україна, підтверджену сертифікатами.

При бездоганній якості ціни на ремонт в METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС цілком доступні, а гарантія на виконаний ремонт складає 45 днів при звичайних 30-ти в інших центрах. Це говорить про те, що наш центр впевнений в правильній діагностиці та якості проведених операцій. Крім того, навіть якщо якась модель компанії Метабо вже знята з виробництва, запчастини на неї після закінчення терміну гарантії в нашому центрі можна отримувати ще протягом 8-ми років. Таким чином фірма-виробник і сервіс-центр METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС продовжують життя брендового інструменту і зміцнюють бізнес наших клієнтів.

Терміни ремонту залежать від характеру поломки і наявності запчастин, але в будь-якому випадку вони оптимальні. До того ж, залишаючи свій інструмент в нашому сервіс-центрі, клієнт не залишається з порожніми руками і не йде у вимушену «відпустку за свій рахунок». У METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС функціонує підмінний фонд, тобто на час ремонту клієнт отримує аналогічний інструмент і спокійно продовжує свою виробничу діяльність.

Попередню консультацію з приводу ремонту можна отримати по телефону, на сайті онлайн або безпосередньо в сервісному центрі. Наші кваліфіковані консультанти нададуть повну інформацію про широкий асортимент послуг, дадуть відповідь на всі питання з приводу оплати та ін. Важливо знати, що всі етапи ремонтних робіт обумовлюються з клієнтом, а оплата проводиться тільки за фактом виконаного завдання. Варто уточнити, що METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС приймає не тільки «рідну» техніку, а й різний інструмент інших брендів.

Інструмент можна привезти самому або надіслати зручним вам способом. Таким же чином можна отримати виконане замовлення. Для обслуговування великогабаритних агрегатів в межах Одеси наші майстри виїжджають безпосередньо на об'єкт до замовника.

METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС - це надійний сервісний центр з відмінною репутацією.

Ми дбаємо про добробут своїх клієнтів, продовжуючи життя їх інструментам.