Інформація
Пошук

Співробітництво

- У нього золоті руки! - кажуть про хороше майстра. Але якщо ці руки до того ж озброєні відмінним інструментом , образний вислів отримує конкретне втілення. Сьогодні як ніколи раніше висока якість обладнання забезпечує успіх роботи майстра. Надійний, безвідмовний, зносостійкий, високопродуктивний - таким повинен бути робочий інструмент успішного професіонала і тільки таким інструментарієм повинні оснащуватися арсенали перспективних будівельних бригад та організацій.

З огляду на високі потреби будівельного ринку, одеський інтернет магазин Megatool робить високоякісний інструмент доступні для професіоналів.

Чому ж виконавців робіт і будівельним організаціям вигідно співпрацювати з Megatool?

Megatool - це:

 1. тільки якісний товар без підробок;
 2. тисячі асортиментних позицій;
 3. повний спектр будівельного обладнання;
 4. знижки на оптові партії товару;
 5. професійна гарантія від виробника;
 6. продаж за безготівковим розрахунком;
 7. ефективні прямі продажі;
 8. власний сервісний центр ;
 9. підмінний фонд на час ремонту;
 10. багато іншого.

Електроінструмент від Мегатул - переваги роботи з нами:

 • Інтернет магазин Megatool має відмінну репутацію і торгує тільки сертифікованим товаром відомих брендів, гарантовано виключає підробки. Ми відповідаємо за те, що продаємо.
 • Продаж товарів за безготівковим розрахунком, яку практикує Megatool, дуже вигідна для підприємців, зацікавлених у поверненні ПДВ.
 • Для того щоб клієнт детально ознайомився з обладнанням в робочому процесі, Megatool ввів ефективну систему прямих продажів, коли інструмент доставляється безпосередньо на виробничий об'єкт, демонструється, перевіряється і продається на робочому місці.
 • При закупівлі оптових партій товарів в нашому магазині діє гнучка система знижок за простою формулою: чим більше замовлення, тим більша знижка.
 • Незалежно від суми покупки кожен клієнт, зареєструвавшись на сайті Megatool, отримує довічну знижку 3% і вигідний статус постійного клієнта.
 • Весь продаваний в Megatool інструмент має пакет необхідних документів і гарантію від виробника терміном від 12 до 36 місяців.
 • Для профілактики, гарантійного та післягарантійного ремонту будь-якої техніки з номенклатури магазину фірма Megatool відкрила власний сертифікований сервісний центр METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС . Відмінна якість обладнання і висока кваліфікація персоналу сервіс-центру відповідають світовому рівню вимог компанії Метабо.
 • Крім техніки Метабо , METAБO МАЙСТЕР-СЕРВІС приймає інструменти інших брендів. На час ремонту наш сервісний центр надає клієнту аналогічний інструмент з підмінного фонду, тому бізнес наших клієнтів не страждає від вимушених простоїв.

Таким чином, від моменту отримання докладної і достовірної інформації на нашому сайті, по телефону або в оффлайн магазинах до вигідної покупки, якісного сервісного і ремонтного обслуговування наші клієнти знаходяться в сфері уваги і турботи фірми Megatool. Причому будівельні організації і виконроби - у нас завжди в пріоритеті!


Співпрацюйте з Megatool - це вигідно, зручно, чесно і безпечно! Ваші золоті руки, оснащені нашим високоякісним інструментом, зроблять ваш бізнес дійсно золотим!