Інформація
Пошук

Курвіметри (вимірювальні колеса)

Курвіметр Bosch GWM 32 Professional
GWM 32
Тип інструмента - Курвиметр Bosch
рукоятка - Телескопическая рукоятка
вага - 1,4 кг

3 303 грн.

Тип інструмента - Курвиметр Bosch
рукоятка - Телескопическая рукоятка
вага - 1,4 кг
Курвіметр Bosch GWM 40 Professional
GWM 40
Тип інструмента - Курвиметр Bosch
рукоятка - складная
вага - 3,3 кг

6 918 грн.

Тип інструмента - Курвиметр Bosch
рукоятка - складная
вага - 3,3 кг
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Курвіметри (вимірювальні колеса)

Курвіметр - безвідмовне дорожнє колесо для доріг і стежок

У той час як складні лазерні прилади впевнено завойовують ринок вимірювальної техніки, звичні для багатьох курвіметри, тобто дорожні колеса, не збираються здавати позиції і впевнено займають свою нішу у вимірі відстаней на ділянках, які мають криволінійну побудову. Обираючи інструмент, щоб визначити точну довжину звивистої ділянки дороги на пересіченій горбистій місцевості, фахівець-шляховик безумовно віддасть перевагу непримхливим трудягам курвіметрам. За простоту, точність і безвідмовність дорожнє колесо цінують шляховики, будівельники, лісники, землевпорядники, фахівці садово-паркового дизайну, поліцейські на місці ДТП.

З огляду на унікальність застосування даних інструментів, світові виробники продовжують їх випускати і удосконалювати. З різноманітними курвіметрами від компаній Bosch , CST / berger та ін. можна ознайомитися, отримати детальну консультацію і зробити вигідну покупку в інтернет магазині Megatool.

Нові можливості дорожнього колеса

Проста конструкція курвіметра, запропонована ще Ломоносовим, не зазнала за століття особливих змін. І сьогодні девайс являє собою велике колесо, яке додає відстань під час руху вперед і віднімає при русі назад, довгу ручку з кнопкою стопора і аналоговий або цифровий лічильник, який кріпиться до них. Однак з роками форма наповнилася більш складним змістом. Конструкція стає більш довговічною, деталі можуть вироблятися зі сталі, алюмінію, високоміцного пластика, штанга, як правило, має телескопічну форму для зручності транспортування, відкидні ручки обрезинені, з хорошою гуми робиться також обід колеса, що забезпечує максимальне зчеплення на будь-якому грунті.

Все більш популярними у користувачів стають електронні варіанти курвіметра, які поєднують у собі простоту конструкції і управління з можливостями електронних приладів . Точність їх роботи значно вища. Електронні дорожні колеса оснащені зручними дисплеями з підсвічуванням для роботи при будь-якій освітленості, мають містку пам'ять результатів вимірювань, певні моделі можуть обчислювати площі і периметри, працювати з різними системами числення і конвертувати їх величини. Передові моделі наділяються рядом інженерних функцій, можуть синхронізуватися з ПК. Таким чином простий геодезичний прилад, незамінний на складному рельєфі, отримує нові можливості сучасного використання. При цьому робота з інструментом не вимагає глибокої спеціальної підготовки і виконується одним оператором.

Курвіметр: де купити і як вибрати?

Кваліфіковані фахівці одеського інтернет магазину Megatool допоможуть Вам підібрати і купити за чесною ціною сертифікований курвіметр в залежності від запланованих робіт. Купуючи товар відмінної якості з гарантією від виробника, наші покупці не переплачують - вони отримують постійні вигідні знижки на подальші покупки, повну інформаційну підтримку і відмінний сервіс. Купуйте в Megatool!