Інформація
Пошук

Перфоратори Stanley

Перфоратор Stanley STHR323K
STHR323K
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 1250 Вт
вага - 5.4 Кг

3 785 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 1250 Вт
вага - 5.4 Кг
Перфоратор Stanley STHR272KS
STHR272KS
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 850 Вт
вага - 5.1 Кг

2 826 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 850 Вт
вага - 5.1 Кг
Перфоратор Stanley STHR223K
STHR223K
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 720 Вт
вага - 3 Кг

3 179 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 720 Вт
вага - 3 Кг
Перфоратор Stanley STHR202K
STHR202K
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 620 Вт
вага - 2.8 Кг

2 044 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 620 Вт
вага - 2.8 Кг
Перфоратор Stanley SHR264K
SHR264K
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 800 Вт
вага - 3,4 Кг

3 897 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 800 Вт
вага - 3,4 Кг
-21 %
Перфоратор Stanley SHR263K
SHR263K
Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 800 Вт
вага - 3.3 Кг

3 437 грн. 2 699 грн.

Тип інструмента - Перфоратор
Живлення - Сеть
потужність - 800 Вт
вага - 3.3 Кг
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Перфоратори Stanley

Перфоратори Stanley - найвищий рівень світових галузевих стандартів

В ряду сучасних ручних електроінструментів перфоратор Stanley займає особливе місце, втілюючи головну ідею компанії-виробника: постійне прагнення досконалості. Всі професійні перфоратори Stanley, так само як і моделі побутового класу, створюються на рівні світових стандартів, а найчастіше реалізовані в них ідеї конструкторів і технологів компанії Стенлі самі стають галузевими стандартами, на які рівняються всі виробники електроінструменту в світі. Потужний перфоратор Стенлі - це завжди гарантована якість, надійність і безпека саме тому, що він родом з компанії Stanley!

Компанія Stanley: від лінійок зі слонової кістки до космічних програм NASA

Історія компанії Стенлі - цікава і захоплююча розповідь про те, як невелике американське підприємство, яке в далекому 1843 році почало випускати складні лінійки зі слонової кістки і дорогоцінних порід дерева, розвиваючись і вдосконалюючись, перетворилося на визнаного лідера з виробництва кращого ручного інструменту і високотехнологічного електроінструменту, забезпечуючи на чверть потреби світового ринку. Понад 150 патентів на винаходи інженерів Stanley, інструменти, що стали світовим стандартом, міжнародні премії «За неперевершену якість», участь в космічних програмах NASA, впровадження інновацій - надійна гарантія високої якості будь-якого інструменту компанії, в тому числі і перфораторів. Про особливості цих працьовитих американських агрегатів варто поговорити докладніше. Отже, який перфоратор Stanley вибрати?

Побутовий або професійний?

Вибираючи електроперфоратор Стенлі, поставте собі кілька важливих питань:

  1. Як часто буде використовуватися інструмент?
  2. Для роботи з яким матеріалом він буде застосовуватися найчастіше?
  3. Які операції і в якому обсязі йому доведеться виконувати?

Відповідь проста: якщо перфоратор потрібний час від часу для нескладних свердлильно-довбальних робіт в масштабі домашнього ремонту або дачного будівництва, це буде модель побутового призначення. Потужності до 1000 Вт і сили удару від 1,2 до 3,2 Дж досить, щоб збити стару плитку, просвердлити дерев'яні, пластикові або металеві поверхні, виконати отвори і штроби в легкому бетоні і цеглі. Вага приблизно 3 кг дозволяє оператору довго тримати інструмент на витягнутих руках.

Професійні моделі перфораторів Стенлі вирішують куди більш складні завдання і здатні довго і продуктивно працювати в екстремальних умовах. Їх потужність від 1200 Вт, висока частота удару, енергія удару від 15 Дж, вага понад 5 кг і розширений функціонал говорять самі за себе.

Акумуляторний або мережевий?

На це питання можна відповісти, виходячи з характеру і місця проведення робіт. Якщо умови дозволяють і об'єкти мають у своєму розпорядженні можливість електроживлення, то, зазвичай, обирають мережеву модель. Однак акумуляторні перфоратори Stanley будуть незамінні там, де доведеться працювати в автономному режимі, без розетки, на висоті. На сьогодні серед перфораторів Стенлі налічується безліч бездротових моделей, які не поступаються мережевим за робочими характеристикам і тривалістю роботи, - треба тільки обрати відповідну.

В яких режимах працюють перфоратори Стенлі?

Для різних завдань використовуються різні режими роботи, завдяки яким інструмент може не тільки якісно творити, а й ефективно руйнувати. У кожному агрегаті є режим свердління та свердління з ударом, коли перфоратор працює як високопродуктивний дриль, здатний виробляти отвори в матеріалах будь-якої твердості. Крім того, у багатофункціональних моделях велику роль відіграє режим удару, який перетворює інструмент в ефективний відбійний молоток, спеціалізація якого - демонтаж різних конструкцій. Таким чином, за допомогою тільки одного перфоратора Stanley можна виконати точні технологічні отвори і прорізи різного призначення, демонтувати перегородки та ін.

Який дизайн краще?

Крім традиційної форми корпусу перфоратора, де двигун розташовується горизонтально, в деяких моделях конструктори Stanley пропонують цікавий «діжковий» варіант, коли L-подібний двигун розміщуєтся вертикально. Не зменшуючи технічних можливостей агрегату, діжкоподібний корпус стає більш компактним, вага більш збалансованою. Як традиційний, так і інноваційний дизайн популярні у споживача, і в обох випадках вибір буде вірним.

Як гаранована безпека оператора?

Робота з потужним ручним електроінструментом, яким доводиться долати опір твердих матеріалів, завжди пов'язана з небезпекою травмування. Щоб зробити інструмент повністю контрольованим, а роботу оператора максимально безпечною, перфоратори Стенлі оснащуються двома ручками з прогумованим покриттям, завдяки якому руки майстра не ковзають і міцно фіксують агрегат, вібрація помітно зменшується. Задня ручка істотно знижує силу поштовхів, а рухлива бічна рукоять забезпечує мобільність. Суттєву роль грає також наявність спеціальної захисної муфти, яка мінімалізує силу зворотнього удару у разі заклинювання бура.

Які важливі функції, опції та оснащення передбачені в перфораторі Стенлі?

Серед пріоритетних функцій, закладених розробниками, слід зазначити:

  • електронне управління процесами свердління та довбання;
  • наявність зручного курка для регулювання і контролю сили удару і свердління,
  • можливість фіксації включення;
  • реверс, який не тільки гарантує зворотній хід в разі необхідності, але і допомагає використовувати перфоратор як шуруповерт ;
  • надійну контролюючу систему індикаторів стану щіток.
  • практично повне очищення повітря, що виходить від мікрочастинок, які з'являються в результаті робочих процесів, за допомогою інтегрованого екологічного НЕРА-фільтра.

Крім того, інноваційні патрони SDS, якими оснащуються перфоратори Стенлі, підвищують загальну продуктивність інструменту, забезпечують антивібраційний ефект, розширюють вибір інструментального оснащення і спектр виконуваних завдань. Варто також додати, що всі перфоратори Stanley укомплектовані протиударним фірмовим кейсом, що гарантує успішне перевезення інструменту та його зберігання.

Як характеризують перфоратори Стенлі досвідчені користувачі?

Майстри, які мають досвід роботи з інструментами різних виробників, позитивно оцінюють перфоратори Стенлі, підкреслюючи їх надійність і міцність, високу продуктивність, компактність і відмінну збалансованість, а також те, що вартість перфоратора повністю відповідає його якості і функціональним можливостям.

Де придбати перфоратори Stanley?

Придбати високопродуктивні перфоратори Стенлі можна в інтернет-магазині Megatool , де продають тільки оригінальні сертифіковані інструменти. У нас не потрібно побоюватися підробок або нечесної ціни - ми цінумо своє ім'ям і репутацію  клієнтів. До послуг покупців - інформаційна підтримка, зручна форма оплати, швидка доставка, акції та знижки. Звертайтеся в Megatool, і перфоратори Стенлі, а також багато інших електроінструментів світових брендів стануть Вашими!