Інформація
Пошук

Мотопомпи в інтернет-магазині Megatool

Уточнити Пошук
Мотопомпа GENMAC Powersmart_G2
Powersmart_G2
Потужність двигуна -
продуктивність -
Гарантія -

6 958 грн.

Потужність двигуна -
продуктивність -
Гарантія -
Мотопомпа Oleo-Mac FS 45 TL B & S
FS 45 TL B&S
потужність - 3.5 л.с.
вага - 21 кг

16 757 грн.

потужність - 3.5 л.с.
вага - 21 кг
Мотопомпа Oleo-Mac SА30 ТL
SА30 ТL
потужність - 2 л.с.
вага - 8.5 кг

11 408 грн.

потужність - 2 л.с.
вага - 8.5 кг
Мотопомпа Oleo-Mac WP300
WP300
потужність - 1.4 л.с.
вага - 3.9 кг

8 988 грн.

потужність - 1.4 л.с.
вага - 3.9 кг
Мотопомпа GENMAC Powersmart_G1
Powersmart_G1
продуктивність -
Гарантія -

5 128 грн.

продуктивність -
Гарантія -
Мотопомпа Oleo-Mac WP30
WP30
потужність - 1.4 л.с.
вага - 3.9 кг

7 950 грн.

потужність - 1.4 л.с.
вага - 3.9 кг
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Мотопомпи в інтернет-магазині Megatool

Мотопомпи і наповнять, і осушать

Мотопомпа - незамінний пристрій у господарстві садівника або фермера. Головні переваги мотопомп - їх автономна робота завдяки бензиновим або дизельним двигунам, висока продуктивність подачі води, здатність всмоктувати воду зі свердловин або резервуарів глибиною до 7 м і подавати на висоту понад 20 м (в залежності від моделі).
За допомогою мотопомпи легко вирішити питання подачі води для поливу виноградників, садів і городів, особливо важливо це в посушливих степових районах, коли клімат стрімко змінюється і з року в рік, літня посуха стає все більш відчутною. Пристрої також активно використовуються для постачання водою пташників і тваринницьких ферм, для наповнення накопичувальних резервуарів, цистерн і басейнів, для забезпечення водою будівельних об'єктів та ін. Мотопомпи мають різне призначення: одні працюють з чистою водою, інші - з брудною, треті - з агресивними рідинами і морською водою, четверті створені для перекачування тягучих речовин. Спеціальні мотопомпи високого тиску використовуються для гасіння пожеж.

Мотопомпи для чистої і брудної води

Найбільш затребуваними у садівництві та сільському господарстві в цілому є перші дві групи: для чистої і брудної води, тому наш інтернет магазин Megatool пропонує споживачам економічні і продуктивні мотопомпи цього призначення, роблячи акцент на машини для чистої води. Мотопомпи від авторитетного виробника Oleo-Mak , представлені в Megatool, оснащені надійними бензиновими двигунами різної потужності зі значним моторесурсом, тому покупець легко може вибрати потрібну модель для конкретних потреб. Всі моделі даної лінійки відрізняються гарною продуктивністю подачі води, перекачуючи великі обсяги за короткий час, здатні забезпечувати її підйом на 20-30 м або перекидання на значну відстань. Для швидкого запуску двигуна, як правило, використовується зручна система електростартера.
Мотопомпи для брудної води мають ті ж переваги й призначаються для швидкого відкачування забрудненої води із затоплених приміщень, басейнів і ставків, під час проведення різних меліоративних робіт. Купуючи мотопомпу в магазині Megatool, ви забезпечуєте будь-який сільськогосподарський або комунальний об'єкт надійним і високоефективним пристроєм для виконання найважливіших завдань, пов'язаних із водним режимом - наповненням водою або осушенням.
Ви купуєте сертифіковану брендову модель, не переплачуючи за непотрібні накрутки, з широкою інформаційною підтримкою від консультантів магазину і гарантією від виробника, з постійними і сезонними знижками і рядом інших преференцій. Ми чекаємо вас в нашому магазині Megatool!