Інформація
Пошук

Купити мотобур в Одесі

Мотобур Oleo-Mac МТЛ - 85R
МТЛ - 85R
Обсяг паливного бака - 3.1 л
вага - 31 кг

42 402 грн.

Обсяг паливного бака - 3.1 л
вага - 31 кг
Мотобур Oleo-Mac МТЛ - 51
МТЛ - 51
Обсяг паливного бака - 1 л
вага - 9.1 кг

18 036 грн.

Обсяг паливного бака - 1 л
вага - 9.1 кг
Мотобур Makita BBA 520
BBA520
Обсяг паливного бака - 0,9 л
вага - 10,5 кг

18 554 грн.

Обсяг паливного бака - 0,9 л
вага - 10,5 кг
Мотобур Scheppach EB 1650
EB 1650
потужність - 2.2 л. с.
вага - 13.0 кг

6 370 грн.

потужність - 2.2 л. с.
вага - 13.0 кг
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Купити мотобур в Одесі

Мотобури: там, де без ям не обійтися

Важко підрахувати, скільки ям різної глибини, діаметра і призначення доводиться викопувати садівникам, будівельникам, комунальникам навіть за короткий час! Там, де мова йде про палі або озеленення, неодмінно існує постійна потреба у трудомісткому виритті ям, і тут на допомогу людині приходить бур, точніше - сучасний високопродуктивний мотобур, здатний виробляти буріння потрібних отворів у різних породах і грунтах. Орендувати навіть просту ручну бурову техніку - справа вельми витратна, тому багато садівників та фермерів прагнуть мати власні бурильні пристрої.

Де купити мотобур?

Придбати якісні сертифіковані мотобури можна в нашому інтернет магазині Megatool , де увазі покупців пропонуються кращі розробки таких відомих виробників, як Scheppach , Makita , Oleo-Mac . Моделі, запропоновані магазином Megatool, задовольняють всім потребам аграріїв. Це випробувані зносостійкі інструменти, оснащені потужними двигунами, невеликі за вагою і оптимальні за габаритами. У Megatool є мотобури , розраховані на роботу одного або двох операторів.

Завдяки своїй універсальності мотобур незамінний у господарстві садівника!

Він з легкістю і охайно викопає велику кількість ям під  молодий сад, виноградник, ягідник, під опори для огорожі, освітлення чи під палі фундаменту будь-яких садових будівель. Для роботи в саду зазвичай використовуються інструменти із шнеками до 250 мм і стандартною глибиною буріння до 70 см. Всі шнеки виготовлені з високоміцної сталі і мають відмінні ріжучі характеристики, за необхіднстю вони можуть бути доповнені спеціальними подовжувачами. Крім того, на багато моделей мотобурів можна встановлювати шнеки від інших виробників, що спрощує обслуговування і експлуатацію інструменту.

Як вибрати мотобур?

  1. При виборі мотобура варто звернути увагу на наявність функції реверсу, яка полегшує витяг застряглого шнека зі свердловини.
  2. Особливу увагу виробники приділяють бензиновим двигунам з високою потужністю, надійністю, ефективною системою охолодження, низьким рівнем викиду шкідливих вихлопних речовин. Маючи велику потужність, ці мотори, зазвичай, невеликої ваги і зручного розташування, що дозволяє працювати одній людині.

Також магазин Megatool пропонує професійні продуктивні універсальні моделі ручних мотобурів , спрямованих на буріння свердловин при великих навантаженнях у твердих і кам'янистих грунтах. Ці інструменти затребувані не тільки у садівників і фермерів, а й у будівельників, вони розраховані на роботу двох операторів.

На якій би марці мотобура не зупинив свій вибір наш клієнт, він отримає відмінний сертифікований інструмент, гарантію від виробника, а також кваліфіковану інформаційну допомогу наших консультантів. Шукайте свій мотобур в магазині Megatool!