Інформація
Пошук

Гарантія та повернення

УМОВИ

Гарантійний термін експлуатації виробів становить 12-36 місяців при наявності товарного або касового чека (видаткової накладної) з позначкою про дату продажу, а також правильно заповненого Гарантійного талона і підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. При невиконанні цих умов претензії щодо якості виробу не приймаються. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення.

ПРАВО НА ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ втрачається В НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі видалена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.
2. Якщо несправності виробу викликані пошкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим відходом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструменту, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржаве.
3. Коли виріб потрапило в гарантійний ремонт після спроб самостійного ремонту і або мастила вироби під час гарантійного терміну (сліди розтину інструменту, зірвані шліци гвинтів, редукторні головка встановлена невірно і т.д.).
4. Якщо експлуатація інструменту після прояву несправності не була зупинена і тривала.
5. Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
6. Наявність в середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева і інша стружка і т.д.
7. Якщо є в наявності механічні зовнішні пошкодження (тріщини, вм'ятини і потертості корпусу, пластикових захисних кожухів), а також механічні пошкодження стопорів редукторів, перемикачів режимів роботи перфораторів, молотків, дрилів і лобзиків.
8. Якщо мають місце пошкодження кабелю живлення або штепсельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного пошкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Сліди дії вогню.
9. Якщо несвоєчасно були змінені швидкозношувані витратні деталі. Наприклад, щітки, фільтри, масло, ремені, лампи і т.п., наслідок того виникли несправності вироби.
10. Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратні приналежності і матеріали (акумулятори, патрони до дрилів, гайки до абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пильні диски, фрези і т.п.), які були в експлуатації.
11. Якщо пошкодження інструменту пов'язано із застосуванням надмірної сили оператором.
12. Гарантія не поширюється на такі види робіт, як регулювання, чистка та інші роботи по догляду інструменту.

Бензоінструмент

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі видалена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливо або змінений серійний номер.
2. Якщо несправності виробу викликані пошкодженнями при транспортуванні, неправильним зберіганням, недбалим застосуванням, поганим відходом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструменту, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржаве.
3. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні, якщо відсутні вищеназвані документи і / або якщо інформація в них буде неповною, нерозбірливою або суперечливою. Гарантія не дійсна, якщо заводський / серійний номер на виробі видалений, стертий, змінений або нерозбірливий і його неможливо встановити.
4. Гарантія включає виконання ремонтних робіт і заміну дефектних частин, але не поширюється на поломки, викликані наступними причинами:
- Наявність хімічних і чи механічних пошкоджень (в тому числі випадкові пошкодження завдані Покупцем);
- Недотримання правил збору і експлуатації, викладених в інструкції по використанню;
- Використання виробу не за прямим призначенням;
- Умисні і чи помилкові дії покупця (в тому числі недбале зберігання і транспортування, неправильне поводження з виробом, експлуатація вироби з порушенням правил і вимог безпеки);
- Пошкодження або втрата вироби, викликані непередбаченими обставинами, стихійними явищами, в тому числі, внаслідок непереборних сил (пожежа, блискавка, повінь та інші природні явища), а також внаслідок коливань напруги в електромережі і іншими причинами, які знаходяться поза контролем виробника);
- Попадання усередину вироби рідини та інших сторонніх предметів будь-якого походження (в тому числі комах і гризунів);
- Наявність слідів стороннього втручання (ремонт, настройка і т.д.) або виконання ремонтів в інших Сервісних Центрах;
- Експлуатація виробу в промислових, комунальних або професійних цілях (тобто не приватних побутових цілях) або в умовах, для яких виріб не призначений.
5. Умови гарантії не передбачають безкоштовні чистки вироби і деталей перед ремонтом, а також періодичне обслуговування, діагностику, ремонт або заміну запасних частин в зв'язку з їх природним зносом або попаданням сторонніх предметів в частині насоса, що труться, а також у зв'язку з природним зносом пиляльного ланцюга , пильної шини, ведучої зірочки, ріжучих частин кусторезов, газонокосарок, головок триммеров, мотокос, елементів натягу і кріплення ріжучих частин. Ремонт виробу із заміною цих частин, може здійснюватися за бажанням Покупця за додаткову плату.
6. Не належать до гарантійних випадків:
- Усунення пошкоджень лакофарбового покриття, що сталося в ході природного зносу;
- Заміна частин, швидко зношуються (природний знос);
- Стартерні вузли бензинової мототехніки.
7. Для двигунів внутрішнього згоряння діють окремі гарантійні зобов'язання відповідного виробника двигунів. Детальна інформація про умови гарантії на двигуни внутрішнього згоряння викладена в інструкції по експлуатації до відповідного двигуна.
8. Якщо пошкодження є результатом несвоєчасного проведення технічного обслуговування (заміна фільтрів, змащення, ременів і т.п.). Якщо має місце використання паливно мастильних матеріалів, не передбачених "Інструкцією по експлуатації" на виріб, застосування неочищеного палива, бензину з домішками дизельного, використання бензину з октановим числом не відповідає вимогам інструкції з експлуатації, так як це призводить до утворення задирок на поршні і циліндрі двигуна.
9. Якщо має місце перегрів або недотримання вимог якості палива, які спричинили пошкодження поршневої групи (безумовними ознаками цього є: залягання поршневого кільця і або подряпини і потертість на внутрішній поверхні циліндра і поршня, пошкодження або розплавлення ОПОН підшипників шатуна і поршневого пальця).
10. Гарантія не поширюється на масло, гумові амортизатори і ущільнювачі, повітряний і масляний фільтри, щітки, приводні ремені, шланги та насадки, разом називаються "елементи, які швидко зношуються".
11. Гарантія не поширюється на витратні приналежності і матеріали - гумові амортизатори і ущільнювачі, фільтри, шини бензопил, приводні ремені, пильні стрічки і ланцюги, що ведуть зірочки, хробаковій привід стартера і масляного насоса, шнур, стрічку гальма ланцюга, важіль повітряного заслону, пружина зчеплення, поршневі кільця, ріжучі головки і їх елементи, тяги і кріплення, свічки запалювання.
ЗАРАНЕЕ ПОПЕРЕДЖАЄМО ВАС І ПРОСИМО ЗРОЗУМІТИ, ЩО ІНОДІ РЕМОНТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В БІЛЬШ ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН У ЗВ'ЯЗКУ З обмеження щодо ввезення запасних частин АБО ІНШИХ НЕПЕРЕДБАЧЕНИХ ОБСТАВИН, ПОВ'ЯЗАНИХ З їх імпорту.

Я можу обміняти або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що:
  • Товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. П.
  • Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки
  • Збережені всі ярлики і заводське маркування
Якщо товар не працює, обмін або возват товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.