Інформація
Пошук

Про нас

У нашого магазину дуже правильна назва: Megatool - це воістину безмежний вибір інструменту, це мегавозможності для вирішення безлічі виробничих і побутових проблем, це мегаудобство в придбанні і обслуговуванні, це меганадежность партнерських відносин.

За багато років роботи на вітчизняному ринку Megatool встановив міцні прямі зв'язки зі світовими лідерами з виробництва професійного інструменту і різної техніки, серед них - компанії Bosch, Metabo, Husqvarna, Makita, Stanley, Dremel, DeWalt та інші. Ми пишаємося тим, що фірма Megatool - PowerPartner компанії Metabo з усіма перевагами для наших клієнтів в області сервісу і цін на товар.          

Вітчизняному покупцеві - кращі товари

В асортименті магазину Megatool широкий спектр інструменту і техніки для промислового використання, метало- та деревообробки, виробництва меблів, для побутового та професійного ремонту і будівництва, для будинку, комунальних господарств, для робіт в саду і городі, для ферм, сільськогосподарських підприємств та ін. ми уважно відстежуємо потреби вітчизняного ринку і пропонуємо українському покупцеві тільки надійні товари з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Здійснюючи торгівлю інструментом по всій країні, Megatool не забуває про свою «малу батьківщину» і, як справжня одеська фірма, враховує кліматичні умови Півдня України, інтенсивне будівництво, розвивається приватне підприємництво Одещини та поповнює асортимент товарами відповідних напрямків. Така увага до життя і діяльності земляків робить фірму популярної і виводить Megatool на лідируючі позиції в регіоні.


Курс - на бездоганну якість і повну достовірність

Фірма Megatool гарантує бездоганну якість товарів, що продаються. Будь-яка одиниця товару - від високоточної лазерного нівеліра до простого вкладиша в кейс - має сертифікат виробника, її походження не викликає сумнівів. Якщо покупець вибрав інструмент від Вosch, Metabo, DeWalt або будь-який інший компанії, його логотип обов'язково буде відповідати бренду.

Ціна завжди справедлива

Megatool відповідально ставиться до цінової політики. Прямі поставки від виробників без посередників дають можливість тримати планку цін на максимально низькому рівні. Великий власний склад теж зменшує витрати на зберігання, тому наші торгові націнки мінімальні, а реальна ціна інструменту завжди пропорційна його характеристиками і функціональними можливостями. Ми ніколи не заповнюємо бюджетну нішу низькопробними товарами-одноденками, тому серед наших сертифікованих товарів покупець завжди може вибрати недорогий, але якісний брендовий інструмент.


Вивчаємо попит і пропозицію, формуємо асортимент

Наш магазин проводить ретельний постійний моніторинг ринку. З одного боку - ми відстежуємо купівельний попит в Україні, з іншого - нові пропозиції світових виробників. Такий баланс призводить до того, що на полицях оффлайн магазинів і в каталозі інтернет магазину Megatool завжди знаходяться як останні новинки, так і пройшли випробування часом затребувані моделі. Наші кваліфіковані консультанти глибоко вивчають нові зразки, гідності впроваджених інновацій, поліпшення робочих характеристик техніки, щоб допомогти клієнтам магазину краще розібратися в особливостях нового товару. Так прогресивні розробки світових лідерів швидше входять в життя українського споживача, а широкий і різноманітний асортимент магазину відповідає запитам часу, потребам і можливостям наших покупців.

Акції, знижки, розпродажі

Наша фірма бере до уваги кризовий стан вітчизняної і світової економіки. Щоб наш товар став більш доступним для покупців, магазин Megatool часто проводить різні акції, в основі яких лежать суттєві знижки, ми влаштовуємо розпродажі, пропонуємо інструменти в наборах і інші економічно вигідні варіанти покупок. В результаті акцій можна купити відмінний брендовий інструмент за бюджетною ціною.


Повна інформація - запорука успіху

Ми прагнемо зробити інформацію про товар максимально доступною для кожного покупця. Відвідувачі нашого сайту можуть детально познайомитися з товарами сотень позицій, за допомогою різних фільтрів знайти і вивчити інструмент певних виробників і технічних характеристик, прочитати докладні описи. На всі питання про товар наші консультанти детально відповідають по телефону або в комп'ютерному онлайн-режимі. Повну наочну інформацію можна отримати в наших оффлайн магазинах в Одесі. Серед інших різноманітних послуг фірма Megatool надає дуже важливу: наші фахівці можуть продемонструвати роботу обраного для купівлі обладнання безпосередньо на об'єкті замовника.

Купуйте з комфортом

Інформаційне забезпечення - це тільки одна складова відмінного сервісу компанії Megatool. Ми намагаємося зробити для клієнта процес покупки простим і комфортним на всіх етапах - від вибору товару до його отримання в будь-якій точці країни. Укладення договору не представляє складності. Наш магазин пропонує кілька варіантів форми оплати і доставки, з яких клієнт вибирає найбільш зручні. Існує форма безкоштовної доставки в залежності від суми замовлення.

Ремонт гарантовано!

Найважливіша сторона сервісу - ремонт купленого товару. Тут магазин неухильно виконує гарантійні зобов'язання професійного ремонту, обумовлені в документах до інструменту. Важливим позитивним фактором є те, що Megatool має власний сертифікований сервісний центр, де працюють високопрофесійні фахівці, тому як гарантійний ремонт, так і післягарантійне обслуговування в нашій фірмі завжди на висоті.


Повага і чесність - основа нашого бізнесу

Ми горді тим, що протягом багатьох років магазин Megatool користується заслуженою репутацією надійного партнера і відповідального продавця, який поважає своїх покупців. Колись батько електроінструменту Роберт Бош сказав, що краще втратити в вигоді, ніж в довірі своїх покупців. Ми повністю поділяємо думку великої людини і вважаємо, що повага до клієнта і чесність партнерських відносин - це основа справжнього бізнесу. Наші клієнти стають не тільки покупцями, а й добрими друзями на довгі роки.

Ми дорожимо своїм добрим ім'ям і завжди відкриті для наших друзів!