Інформація
Пошук
Новинка
Лазерний далекомір Bosch PLR 50
PLR 50
Інноваційний лазерний далекомір bosch plr 50 За допомогою лазерного вимірювального інструмента від..
2 555 грн.
Новий товар
Вибротрамбовка  бензиновая MASALTA MR68H, Honda GX 100
MR68H
Вибротрамбовка Masalta MR68H - бензиновое оборудование, которое с помощью вибрации уплотнет разные т..
48 588 грн.
Новий товар
Виброплита реверсивная MASALTA MSH160-4, Honda GX 200
MSH160-4
Виброплита Masalta MSH160-4 - бензиновое оборудование, которое с помощью вибрации уплотняет сыпучие ..
45 331 грн.
Новий товар
Виброплита реверсивная MASALTA MSH160-4, Honda GX 200
MSH160-4
Виброплита Masalta MSH160-4 - бензиновое оборудование, которое с помощью вибрации уплотняет сыпучие ..
43 745 грн.
Новий товар
Виброплита MASALTA MS90-4 бак для воды + коврик + колеса
MS90-4
Виброплита Masalta MS90-4 - бензиновое оборудование, которое с помощью вибрации уплотняет сыпучие ма..
30 333 грн.
Новий товар
Виброплита MASALTA MS250-4
MS250-4
Виброплита Masalta MS250-4 - бензиновое оборудование, которое с помощью вибрации уплотняет сыпучие м..
72 056 грн.
Новий товар
Фрезер для дюбельных соединений DF 500 Q-Plus DOMINO (574325)
DF 500 Q-Plus
Овальная форма, увеличение поверхности склеивания, повышение прочности соединения. Система DOMINO об..
25 075 грн.
Новий товар
Фрезер Фиолент МФ 3-1100Е (МФ3-1100Е)
МФ3-1100Е
Фрезер Phiolent МФ3-1100Е - ручной электрический инструмент для фрезерования дерева. Данная модель о..
1 650 грн.

Електроінструмент від MegaTool - надійна інвестиція Вашого бізнесу

Сучасне життя, наповнена динамікою і конструктивними змінами в різних областях діяльності людини, вимагає адекватного оснащення всіх технічних процесів - від промислових масштабів до домашнього ремонту. Пальма першості тут по праву належить електроінструменту самого різного призначення. Інтернет магазин електроінструменту Mega T ool пропонує своїм покупцям широкий спектр професійного устаткування і електроінструменту від таких всесвітньо відомих виробників, як Metabo (наш Power Partner), Bosch , Makita , Husqvarna , Stanley , Dremel , DeWalt та ін. Протягом багаторічної роботи MegaTool ретельно відстежує кращі ринкові пропозиції, тому, купуючи в нашому інтернет магазині, клієнти завжди впевнені у високій якості, прийнятною ціною і надійної гарантії товару, що купується, про якому б вигляді електроінструменту не йшлося мова.

Весь необхідний електроінструмент - в нашому магазині

Кількість постійних покупців, які оцінили переваги співпраці з інтернет магазином електроінструменту MegaTool, зростає з кожним днем. За необхідним обладнанням до нас звертаються не тільки професійні будівельники і виробничники, а й ті, чий бізнес щодня безпосередньо пов'язаний з безвідмовним електроінструментом: ремонтники широкого профілю, працівники СТО та різних майстерень. Постійними клієнтами маазіна нерідко стають фермери і садівники-любителі, а також не досвідчені в справах будівництва звичайні люди, яким доводиться самостійно робити домашній ремонт. У рішенні будь-якої проблеми їм на допомогу приходять наші досвідчені консультанти, які завжди допомагають розібратися в розмаїтті товару і вибрати необхідний по бюджету і рівню професійних потреб. Так, сьогодні в арсеналі навіть початківця майстра обов'язково буде акумуляторна або мережева болгарка , перфоратор , шуруповерт , лобзик , пила , лазерний далекомір , рівень і маса іншого інструменту в різних модифікаціях. Наприклад, незамінні в багатьох операціях пили в нашому магазині представлені довгою лінійкою від кращих світових виробників: шабельні, стрічкові, монтажні, циркулярні, торцеві, дискові. І це тільки одна позиція! Кожен товар в інтернет магазині електроінструменту MegaTool сертифікований, має гарантію виробника, до нього можуть бути підібрані необхідні витратні матеріали та аксесуари.

Система знижок і акцій для клієнтів

Наші клієнти гідно цінують високий рівень сервісу і додаткові послуги, які надає магазин. Зокрема, наші фахівці можуть продемонструвати роботу обладнання безпосередньо на виробничому об'єкті, підібрати і поставити партії електроінструменту в відповідно до індивідуального замовлення, при необхідності доставити закуплене обладнання прямо на промисловий об'єкт. Система знижок дуже вигідна для покупця: чим більший об'єм замовлення, тим більше знижки. Купуючи високоякісне і надійне обладнання і електроінструмент в інтернет магазині MegaTool, Ви інвестуєте власний бізнес. Наш товар - Ваш незамінний помічник, а MegaTool - Ваш надійний партнер!